lipca 07, 2017

MAKIJAŻ W SZCZECINIE - CENNIK↓↓↓ WIĘCEJ INFORMACJI ↓↓↓


Szukasz wizażystki na Ślub, wesele albo inną okazję? Obejrzyj moje → Portfolio i umów się na makijaż. Na terenie Szczecina i najbliższych okolic dojeżdżam do Klientki w cenie podanej poniżej, w przypadku dalszych lokalizacji cena jest do uzgodnienia.

Makijaż z dojazdem do Klientki 170 zł
Makijaż bez dojazdu 120 zł
Makijaż bez dojazdu z możliwością publikacji zdjęć przed i po makijażu 100 zł 

Makijaż ślubny

Makijaż na Twój wymarzony Ślub. Zawsze bardzo trwały i dopasowany do Ciebie. W przypadku większej ilości osób korzystne rabaty- napisz do mnie, a ustalimy szczegóły.

Makijaż ślubny próbny

Podczas spotkania ustalimy jak chciałabyś wyglądać w dniu Twojego Ślubu, określimy kolorystykę i rodzaj makijażu. Po krótkiej rozmowie wykonam propozycję makijażu- podczas spotkania możemy go modyfikować.

Makijaż wieczorowy

Makijaż na każdą okazję- imprezę, wesele, studniówkę, połowinki. Zawsze kiedy chcesz wyglądać olśniewająco. Makijaż dopasowany do Twojego typu urody, wykonany najwyższej jakości kosmetykami.

Makijaż fotograficzny/artystyczny

Makijaż do Twojej sesji zdjęciowej, zawsze kiedy chcesz perfekcyjnie wyglądać na zdjęciach. W przypadku bodypaintingu, doklejania różnych elementów (np. cyrkonii, piórek itp.), makijaży na Halloween, charakteryzacji cenę ustalimy indywidualnie. 

W cenę każdego makijażu wliczone jest doklejanie kępek rzęs. Rezygnacja z rzęs nie zmienia ceny makijażu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2017 Makijaż Szczecin