MAKIJAŻ W SZCZECINIE - REGULAMIN

JAK UMAWIAMY SIĘ NA MAKIJAŻ? 


1. Makijaże wykonuje w centrum Szczecina. Adres otrzymujecie ode mnie podczas umawiania się na makijaż. 
2. Na makijaż można umówić się telefonicznie, SMSowo (nr. 665 382 139) lub przez mój Fanpage na Facebooku Agata Welpa MakeUp Blog. 
3. Makijaże zapisuje zawszę na konkretny termin i godzinę, nie zapisuję Klientek bez godziny, ponieważ to często prowadzi do konfliktów (np. kiedy zapisuję kolejne Klientki, a później okazuje się, że niedostępna jest już godzina na którą chcesz się umówić).  Makijaż to moja praca i nie mogę blokować całego dnia dla jednej Klientki. 
4. Ceny makijaży: 
100 złotych (promocja)- dowolny makijaż bez dojazdu ze zgodą na publikację zdjęć na moich stronach
120 złotych- dowolny makijaż bez dojazdu
170 złotych- dowolny makijaż z dojazdem na terenie Szczecina (dojazd poza miasto i w sezonie ślubnym do min. 5 osób, kolejne osoby w tym samym miejscu płacą za makijaż 120 złotych). Dojazd poza Szczecin ustalany jest indywidualnie.
W cenę makijażu wliczone jest doklejanie kępek rzęs, ale rezygnacja z nich nie powoduje obniżenia ceny makijażu (kępki traktujemy jako gratis). Pracuję na swoich, sprawdzonych kosmetykach. 

ZADATEK- NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE


5. Termin jest ostatecznie zarezerwowany po wpłacie zadatku, którego kwota jest odliczana od ceny makijażu w dniu usługi. 
Zadatek wynosi:
50 złotych w przypadku makijażu z możliwością wykonania zdjęć przed i po
60 złotych umawiając się na każdy inny makijaż bez dojazdu
Umawiając kilka osób zadatek jest pobierany od każdego makijażu (czyli np. umawiając 3 osoby na makijaż zadatek wynosi 3x 50/60 złotych).
6. Na wpłatę zadatku czekam 5 dni od momentu umówienia się na makijaż. Jeżeli w tym czasie zadatek nie zostanie wpłacony, termin zostaje zwolniony. 
7. Zadatek wpłacamy na konto bankowe, w tytule wpisując swoje imię i nazwisko, datę i godzinę wizyty. 
8. Zadatek jest bezzwrotny i w razie niepojawienia się na makijażu w umówionym terminie przepada. Stanowi on zabezpieczenie zarówno dla mnie jak i dla Ciebie, że termin jest zarezerwowany. Rezerwując dla Ciebie termin, nie zaproponuję go już innej Klientce, więc jeżeli się nie pojawisz zostaję bez pracy. Jedyna możliwość zwrotu zadatku to sytuacja w której ja nie mogę wywiązać się z umówionej wizyty- wtedy zwracam zadatek na konto bankowe.
9. Swój termin możesz jednak przekazać innej osobie, wtedy tak samo odliczę zadatek od makijażu. Kwestia rozliczenia zadatku między sobą pozostaje między Wami. 


KWESTIE TECHNICZNE


10. Makijaż trwa 45-60 minut.
11. Na makijaż przychodzimy bez makijażu. Często wykonanie dodatkowo demakijażu zajmuje 10-15 minut, które o wiele lepiej byłoby przeznaczyć na makijaż. 
12. Bardzo proszę o przychodzenie na makijaż punktualnie. Zapisuję Klientki co godzinę więc spóźnienie 15-20 minut może spowodować opóźnienie. Zastrzegam sobie prawo do odmówienia wykonania usługi przy tak dużym spóźnieniu. 
13. Nie ma możliwości płacenia kartą więc bardzo proszę w dzień wizyty mieć przygotowaną gotówkę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2017 Makijaż Szczecin